Produkty
 
 
 
Okap Elica Star

Star jest najdroższą z sukien zaprojektowanych dla Evolution, systemu opatentowanego przez firmę Elica, zamykającego w sobie technologię pochłaniania i oświetlania. Star jest nie tylko okapem, ale również efektownym źródłem światła: oryginalną lampą, o wysoce dekoracyjnej estetyce, składającą się z setek małych kryształów, które czynią z niej przedmiot będący w stanie silnie odznaczyć się w każdej kuchni.

Więcej informacji >>
Foto
Okap Elica Space

Space jest najcichszym okapem na świecie, dzięki technologii Elica Deep Silence (EDS3). EDS3 jest innowacyjnym systemem redukcji hałasu, umożliwiającym niezwykle cichą pracę okapu, która przy niskich prędkościach jest wręcz niesłyszalna. Porównując pod względem mocy akustycznej nowy system EDS3 z jego wcześniejszą generacją, uzyskujemy taki sam efekt, jak przy porównaniu biura, w którym wiele osób mówi równocześnie, z biblioteką, w której rozmawia kilka osób.

Więcej informacji >>
Foto
Okap Elica Stripe

Okap Stripe to model, który ma w sobie wszystko. zachwycający, elegancki wygląd oraz nowoczesne funkcje, które wprowadzą do Twojego domu komfort. Okap przyścienny Stripe wykonany jest ze stali nierdzewnej INOX oraz hartowanego szkła w kolorze czarnym lub białym. Sterowanie sensorowe, powoduje że szybko i wygodnie zmienisz zakres prędkości okapu. Pochłaniacz wyposażony jest w oświetlenie halogenowe, które daje jasne i czyste światło.

Więcej informacji >>

Foto
Okap Elica Elite 26 

Elica elite 26 to okap podszafkowy, zaprojektowany pod szafkę. Urządzenie zawiera układ ssący, który zapewnia lepszą wydajność oraz pozwala zwiększyć szybkość przechwytywania oparów, redukując poziom hałasu. Okap posiada także oświetlenie halogenowe o łącznej mocy 40 W.

Więcej informacji >>
Foto
 


 
 
 
Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych
oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.

OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

 
e-mail: info@alno-kuchnie.pl
Opole, ul. Budowlanych 6, tel. 77 453 07 41
Prószków, ul. Opolska 15, tel. 77 464 89 36