Studio kuchenne Mix-Bocian
 
 
 

Nasza firma od wielu lat zajmuje się profesjonalnym urządzaniem – na podstawie dobrze przemyślanego projektu-kuchni Państwa marzeń.

Nasze doświadczenie i ukierunkowanie na potrzeby klienta procentuje ich zaufaniem i zadowoleniem. Rozwiązania, które oferujemy ułatwiają codzienną egzystencję oraz wprowadzają w nasze życie dozę luksusu. Nadzorujemy oraz zapewniamy serwis każdej z realizowanych kuchni co zapewnia kompleksowość naszych usług .

Najlepsi partnerzy

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

Należymy do wyjątkowego grona PREMIUM PARTNER CLUB firmy MIELE. Urządzenia tej firmy w połączeniu z meblami ALNO, Bauformat prezentują się imponująco.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych ekspozycji, a przekonają się Państwo jak wiele jesteśmy w stanie Państwu zaproponować.

Koncern ALNO jest jednym z największych producentów mebli kuchennych na świecie. Najwyższa jakość produktów jest poparta 75 letnim doświadczeniem na najbardziej wymagającym zachodnio–europejskim rynku. Kuchnie ALNO są produktem markowym i cieszą się najwyższą rozpoznawalnością na rynku europejskim.

W swojej ofercie ALNO proponuje meble kuchenne wszystkich stylów, szeroki asortyment frontów, uchwytów i blatów. Pamiętać należy że to właśnie ALNO wyznacza przyszłe kierunki rozwoju branży. Meble koncernu ALNO cechuje najwyższa jakość, precyzja i solidność wykonania. Nad ich funkcjonalnością pracuje cały sztab fachowców o wieloletnim doświadczeniu.

Meble wykonywane są na miarę, według życzeń klienta przy asyście profesjonalistów, którzy zapewniają pragmatyzm i logikę wyrobu. Nawet po wieloletnim używaniu i wielokrotnych przeprowadzkach, dają się ponownie złożyć nie tracąc nic ze swoich walorów. Naszą przewagą są wyselekcjonowane materiały do produkcji mebli i udzielana wieloletnia gwarancja na produkt końcowy.

Kupując meble z Koncernu ALNO klient otrzymuje niezaprzeczalnie wyrób najwyższej jakości.
Foto
Foto
Foto
 


 
 
 
Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych
oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.

OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

 
e-mail: info@alno-kuchnie.pl
Opole, ul. Budowlanych 6, tel. 77 453 07 41
Prószków, ul. Opolska 15, tel. 77 464 89 36