Oferta studia kuchennego
 
 
 
Foto
Najlepsi partnerzy

W naszej bogatej ofercie znajdziecie Państwo:
Należymy do wyjątkowego grona PREMIUM PARTNER CLUB firmy MIELE. Urządzenia tej firmy w połączeniu z meblami ALNO prezentują się imponująco.

Koncern ALNO jest jednym z największych producentów mebli kuchennych na świecie. Najwyższa jakość produktów jest poparta 75 letnim doświadczeniem na najbardziej wymagającym zachodnio–europejskim rynku. Kuchnie ALNO są produktem markowym i cieszą się najwyższą rozpoznawalnością na rynku europejskim.

W swojej ofercie ALNO proponuje meble kuchenne wszystkich stylów, szeroki asortyment frontów, uchwytów i blatów. Pamiętać należy że to właśnie ALNO wyznacza przyszłe kierunki rozwoju branży. Meble koncernu ALNO cechuje najwyższa jakość, precyzja i solidność wykonania. Nad ich funkcjonalnością pracuje cały sztab fachowców o wieloletnim doświadczeniu. Wykonywane są na miarę, według życzeń klienta przy asyście profesjonalistów, którzy zapewniają pragmatyzm i logikę wyrobu. Nawet po wieloletnim używaniu i wielokrotnych przeprowadzkach, dają się ponownie złożyć nie tracąc nic ze swoich walorów. Naszą przewagą są wyselekcjonowane materiały do produkcji mebli i udzielana wieloletnia gwarancja na produkt końcowy.

Kupując meble z Koncernu ALNO klient otrzymuje niezaprzeczalnie wyrób najwyższej jakości.
 


 
 
 
Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych
oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.

OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

 
e-mail: info@alno-kuchnie.pl
Opole, ul. Budowlanych 6, tel. 77 453 07 41
Prószków, ul. Opolska 15, tel. 77 464 89 36